Aktuální cena zlata

Vítejte na webu o zlatě a investování do zlata CenaZlata.cz ! 

Hledáte aktuální cenu zlata ?

Zájímá Vás investice do zlata ?

Naleznete zde informace o ceně zlata, rady jak investovat do zlata, informace kde dobře koupit či prodat investiční zlato a v katalogu najdete kontakty na prodejny se  zlatem, zlatými šperky a drahokamy. 

  • Zlaté cihly, slitky
  • Investiční mince
  • Výkup zlata

Pamětní medaile Václav Havel

Pamětní medaile Václav Havel

Česká mincovna vydala ve spolupráci s nadací VIZE 95 zlatou a stríbrnou pamětní medaili "Václav Havel". Slavnostní ražba proběhne 22.3.2012.

Hlavním motivem mince je na averzní straně portrét Václava Havla s letopočtem data narození a data úmrtí. Na reverzní straně je klasické motto "Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí" a Havlův podpis s obvyklým srdcem.

Podle tiskové zprávy České mincovny vyjde zlatá půluncová (15,5 gramu) medaile v nákladu 700 kusů a stříbrná uncová medaile (31 gramů) o průměru 37 mm v nákladu 3.000 kusů. První 100 zlatých investičních medailí bude číslováno. Prvních 1.500 ks stříbrných pamětních medailí bude kolorováno.

Již nyní před samotnou ražbou mincí je možné zlaté i stříbrné mince rezervovat na stránkách české mincovny.

Z každé prodané mince získá část výnosu nadace VIZE 97 Václava a Dagmar Havlové. Cílem dobročinné sbírky budou různé charitativní akce.

Očekává se, že tato medaile bude mít nejen hodnotu investiční (zlato či stříbro) ale i hodnotu sběratelskou. Prvních 100 kusů číslované zlaté půluncové mince bylo vyprodáno během prvních několika dní.

Limitovaný náklad v provedení Au 700 kusů za cenu 25.000 Kč včetně DPH.

Limitovaný náklad provedení Ag 3000 kusů (z něhož je 1500 ks kolorovaných a 1500 ks nekolorovaných) za cenu 2.000 Kč včetně DPH.

Pozn. Česká Mincovna je pravidelně ověřována Puncovním úřadem pro kvalitu zlata, stříbra a dalších drahých kovů. 

Pamětní medaile Václav Havel
21.06.2018 08:49:58 | Jitka
Ráda bych tuto medaili koupila, prosím nabídněte.
Děkuji

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Pamětní medaile Václav Havel

obrazek Česká mincovna vydala ve spolupráci s nadací VIZE 95 zlatou a stríbrnou pamětní medaili "Václav Havel". Slavnostní ražba proběhne 22.3.2012. Více ...

Další obrovský propad cen zlata

Po včerejším extrémním nárůstu ceny zlata se k dnešnímu ránu na burzách stal úplný opak. Cena zlata začala extrémně padat dolů. Pokles byl extrémní. Cena padala o desítky dolarů za hodinu a nyní stagnovala na částce 1850 dolarů za troyskou unci. Více ...

Propad ceny zlata

obrazek

Po extrémním růstu ceny zlata je tu krize. Na burze v Londýně ve středu prudce klesla cena zlata, která se propadla o 6 %. Přitom ještě den před tím se cena zlata vyšplhala až na 1911 dolarů za troyskou unci. Rapadní pokles ceny zůlata zaznamenala i Newyorská burza, která takový propad nezaznamenala přes rok a půl.

Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.