Aktuální cena zlata

Vítejte na webu o zlatě a investování do zlata CenaZlata.cz ! 

Hledáte aktuální cenu zlata ?

Zájímá Vás investice do zlata ?

Naleznete zde informace o ceně zlata, rady jak investovat do zlata, informace kde dobře koupit či prodat investiční zlato a v katalogu najdete kontakty na prodejny se  zlatem, zlatými šperky a drahokamy. 

  • Zlaté cihly, slitky
  • Investiční mince
  • Výkup zlata

Zlato opět trhá rekordy

Zlato opět trhá rekordy

1 700 dolarů za trojskou unci. Nový rekrd padl v pondělí na asijských trzích. Nepokoje na finančních trzích a finanční problémy Spojených států vyhnaly cenu zlata na nové maximum.

1 700 dolarů za trojskou unci. Nový rekrd padl v pondělí na asijských trzích. Nepokoje na finančních trzích a finanční problémy Spojených států vyhnaly cenu zlata na nové maximum.

Finančnící vidí ve zlatě stabililitu, a proto se po informaci o snížení raitingu USA začalo značně nakupovat. Zlato je pro invenstory je bezpečnou investicí.

Agentura Standard & Poor's vydala nové hodnocení a  Spojené státy přišly o nejlepší rating AAA poprvé v historii. Agentura USA  snížila známku na hodnotu AA plus, protože má země příliš vysoký deficit a politici se nedokážou shodnout na správném postupu, který by zadlužení ekonomiky Spojených států americkch postupně snížil na přijatelnou úroveň.


Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Pamětní medaile Václav Havel

obrazek Česká mincovna vydala ve spolupráci s nadací VIZE 95 zlatou a stríbrnou pamětní medaili "Václav Havel". Slavnostní ražba proběhne 22.3.2012. Více ...

Další obrovský propad cen zlata

Po včerejším extrémním nárůstu ceny zlata se k dnešnímu ránu na burzách stal úplný opak. Cena zlata začala extrémně padat dolů. Pokles byl extrémní. Cena padala o desítky dolarů za hodinu a nyní stagnovala na částce 1850 dolarů za troyskou unci. Více ...

Propad ceny zlata

obrazek

Po extrémním růstu ceny zlata je tu krize. Na burze v Londýně ve středu prudce klesla cena zlata, která se propadla o 6 %. Přitom ještě den před tím se cena zlata vyšplhala až na 1911 dolarů za troyskou unci. Rapadní pokles ceny zůlata zaznamenala i Newyorská burza, která takový propad nezaznamenala přes rok a půl.

Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.