Aktuální cena zlata

Vítejte na webu o zlatě a investování do zlata CenaZlata.cz ! 

Hledáte aktuální cenu zlata ?

Zájímá Vás investice do zlata ?

Naleznete zde informace o ceně zlata, rady jak investovat do zlata, informace kde dobře koupit či prodat investiční zlato a v katalogu najdete kontakty na prodejny se  zlatem, zlatými šperky a drahokamy. 

  • Zlaté cihly, slitky
  • Investiční mince
  • Výkup zlata

Aktuální cena zlata v USA

Aktuální cena zlata na Newyourské burze za posledních 24 hod.

Na světových trzích se zlatem se cena zlata vyhlašuje dvakrát denně obchodníky se zlatem.
Tato cena tzv. London Fix  řídí obchody o objemu min. 1000 Oz  (31,1kg) Ceny zlata se vydávají
dvakrát denně. Proto  v  t abulkách a grafech London Fix naleznete 2 ceny tzv. AM – dopolední cena  a PM – odpolední cena.

Zdroj: http://www.kitco.com

Zdroj: http://www.kitco.com

 

Premium

Konečná cena zlata je tedy závislá na aktuální ceně zlata na světové burze, kurzu měny a výrobní přirážce.
Fyzicky alokované zlato se prodává za mírně vyšší cenu z důvodu nákladů na výrobu zaltých slitků nebo zlatých cihel. Toto navýšení se nazývá premiu a liší se podle velikosti vyrobeného kusu zlatého slitku.
Aktuání cena zlata je v grafech v 99% uváděna v amerických dolarech.  V ČR budete zlato nakupovat v českých korunách.Cena nákupu zlata se proto měni i v závislosti na kurzu koruny vůči USD. Proto se může stát, že při poklesu cen zlata na světových trzích cena zlata v České republice stoupne.
Zpět na homepage CenaZlata.cz

 

 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Pamětní medaile Václav Havel

obrazek Česká mincovna vydala ve spolupráci s nadací VIZE 95 zlatou a stríbrnou pamětní medaili "Václav Havel". Slavnostní ražba proběhne 22.3.2012. Více ...

Další obrovský propad cen zlata

Po včerejším extrémním nárůstu ceny zlata se k dnešnímu ránu na burzách stal úplný opak. Cena zlata začala extrémně padat dolů. Pokles byl extrémní. Cena padala o desítky dolarů za hodinu a nyní stagnovala na částce 1850 dolarů za troyskou unci. Více ...

Propad ceny zlata

obrazek

Po extrémním růstu ceny zlata je tu krize. Na burze v Londýně ve středu prudce klesla cena zlata, která se propadla o 6 %. Přitom ještě den před tím se cena zlata vyšplhala až na 1911 dolarů za troyskou unci. Rapadní pokles ceny zůlata zaznamenala i Newyorská burza, která takový propad nezaznamenala přes rok a půl.

Více ...

Doporučujeme

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.